Marta Ćwiekowska - Kancelaria Prawna

Marta Ćwiekowska

RADCA PRAWNY

Radca prawny Marta Ćwiekowska. Absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, na kierunku prawo, a także administracja. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, założycielką Kancelarii Radcy Prawnego.

Zanim zaczęła działalność w indywidualnej kancelarii przez kilka lat współpracowała z kancelariami i firmami prawniczymi, zdobywając doświadczenie, w szczególności w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, administracji samorządowej, prowadzenia postępowań sądowych oraz negocjacji umów cywilno-prawnych.

Specjalizuje się w zakresie prawa umów, prawa cywilnego i rodzinnego, w tym rozwodów, spraw o ustalenie kontaktów z dzieckiem i alimenty. W Kancelarii zajmuje się również obsługa prawna przedsiębiorców, sprawami związanymi z dochodzeniem wierzytelności od dłużników. Ponadto prowadzi negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych. Mecenas Marta Ćwiekowska podlega wpisowi do bazy kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Radca prawny Marta Ćwiekowska prowadzi szkolenia m.in. z zakresu prawa cywilnego, ochrony danych osobowych, prawa administracyjnego. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewnia Klientom fachową pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie oferując przy tym ceny usług dostosowane do możliwości finansowych Klienta.

Zobacz również


Nasza oferta
Szybki kontakt

10-525 Olsztyn
ul. Partyzantów 73 lok.3

tel.: 603 469 320  /  794 583 333
e-mail: biuro@bckancelaria.pl

Skuteczność to podstawanaszego biznesu