Windykacja należności - Kancelaria Prawna

Windykacja należności

BCkancelaria – skuteczna windykacja w Olsztynie

Każdy człowiek czasami zaciąga kredyty czy inne pożyczki, solidne zobowiązania. Jednak solidni klienci spłacają je i nie mają problemów. Windykacja należności może sprawiać problemy, ale kancelaria prawna potrafi poradzić sobie z takim zagadnieniem. Nasza kancelaria działa na terenie Olsztyna jak i całego województwa warmińsko-mazurskie. W naszej siedzibie możesz liczyć na pomoc solidnego i doświadczonego prawnika. Kancelaria to miejsce pracy dla ekspertów – rzetelny prawnik zawsze znajdzie w niej pracę. Jego działaniem są porady prawne, czasami także windykacja. Firma zapewnia prowadzenie spraw o zapłatę przeciwko dłużnikom nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach Unii Europejskiej.

Windykacja – Na co może liczyć klient?

Klient naszej kancelarii może liczyć na przedsądową windykację należności, czyli odzyskanie długów, negocjacje i mediacje, dzięki którym długi zostaną solidnie spłacone, reprezentację w postępowaniu sądowym. Zakres usług jest szeroki, a klienci płacą i otrzymują usługi najwyższej jakości. Oferowana jest także reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym – nie każdy dłużnik zamierza spłacać zobowiązania, dlatego takie działanie jest koniecznością. Prowadzone są także sprawy o uznanie za bezskuteczne czynności prawnych dokonanych z pokrzywdzeniem wierzycieli. Reprezentacja klientów jest realizowana także w postępowaniach o wyjawienie majątku przez dłużników. Prowadzone są także postępowania likwidacyjne, upadłościowe lub restrukturyzacyjne dłużnika. Niejedna osoba potrzebuje pomocy oraz wsparcia w takich sprawach. Celowe jest również sporządzenie zawiadomienia o przestępstwie – może być nim na przykład oszustwo. Dbaj o własne sprawy, szukaj pomocy, nie walcz samodzielnie. Kancelaria BC to solidna oraz rzetelna firma działająca na rzecz klientów oraz wspierająca ich najlepiej, jak to możliwe. Jakość, solidność oraz rzetelność zawsze są koniecznością dla firm szukających takiego wsparcia. Pora zatem zadbać o to, by móc korzystać z pomocy kancelarii, która jest najlepszym sojusznikiem w niejednej sprawie.

Reprezentujemy w takich sprawach jak:

  • prowadzenie spraw o zapłatę przeciwko dłużnikom mającym miejsce zamieszkania lub siedzibę na terenie Unii Europejskiej
  • przedsądowa windykacja należności
  • prowadzenie negocjacji i mediacji celem spłaty zadłużenia lub restrukturyzacji długu
  • reprezentacja w postępowaniu sądowym
  • reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym
  • sprawy o uznanie za bezskuteczne czynności prawnych dokonanych z pokrzywdzeniem wierzycieli (skarga pauliańska)
  • reprezentacja klientów w postępowaniach o wyjawienie majątku przez dłużników
  • reprezentacja wierzycieli w postępowaniu likwidacyjnym, upadłościowym lub restrukturyzacyjnym dłużnika
  • sporządzanie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa (np. oszustwa)

Nasza oferta
Szybki kontakt

10-525 Olsztyn
ul. Partyzantów 73 lok.3

tel.: 603 469 320  /  794 583 333
e-mail: biuro@bckancelaria.pl

Skuteczność to podstawanaszego biznesu