Katarzyna Borowa - Kancelaria Prawna

Katarzyna Borowa

RADCA PRAWNY

Radca prawny Katarzyna Borowa, absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, a także założycielką Kancelarii Radcy Prawnego.

Posiada doświadczenie zawodowe oparte na wieloletniej praktyce prawniczej w obsłudze przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Dysponuje umiejętnościami w zakresie zakładania i restrukturyzacji spółek, prowadzenia windykacji, negocjacji biznesowych i mediacji, prowadzenia postepowań sądowych. Mając wiedzę praktyczną na temat funkcjonowania przedsiębiorstw oraz właściwych standardów postępowania, jest w stanie przewidzieć zagrożenia i rozpoznać ewentualne problemy. Jako partner w realizacji umów o świadczenie pomocy prawnej, zajmuje się  reprezentacją Klientów przed sadami, organami administracji publicznej, organami ścigania oraz innymi podmiotami prawa, a także sporządzaniem opinii prawnych oraz opracowywaniem projektów umów, pism i innych dokumentów.

Specjalizuje się w obszarze m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, prawa medycznego i farmaceutycznego. Posiada uprawnienia Mediatora potwierdzone certyfikatem. Z tego tytułu znajduje się na liście stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Olsztynie oraz na liście mediatorów Ośrodka Mediacji Gospodarczych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Mecenas Katarzyna Borowa patronuje akcjom społecznym pro bono. W 2014 r. Radca prawny Katarzyna Borowa okazała swoją pomoc i wparcie poprzez swój osobisty udział m.in. podczas ogólnopolskiej akcji udzielania pomocy prawnej „Niebieski parasol”. Na stałe współpracuje z Programem Wsparcia Poszkodowanych – kancelarią odszkodowawczą profesjonalnie zajmującą się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych na rzecz osób poszkodowanych oraz ich rodzin.

Radca prawny Katarzyna Borowa prowadzi szkolenia m.in. z zakresu ochrony danych osobowych, negocjacji i mediacji w modelu biznesowym, technik zawierania i zabezpieczania umów z kontrahentami, prawa medycznego i farmaceutycznego.

Zobacz również


Nasza oferta
Szybki kontakt

10-525 Olsztyn
ul. Partyzantów 73 lok.3

tel.: 603 469 320  /  794 583 333
e-mail: biuro@bckancelaria.pl

Skuteczność to podstawanaszego biznesu