Martyna Wojdyło-Wyżlic - Kancelaria Prawna

Martyna Wojdyło-Wyżlic

RADCA PRAWNY

Radca prawny Martyna Wojdyło-Wyżlic, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Państwowy egzamin zawodowy zdała w 2018 r. uzyskując drugi najlepszy wynik ze wszystkich zdających w Izbie Olsztyńskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii specjalizującej się w świadczeniu pomocy prawnej podmiotom gospodarczym obecnie wykorzystuje przy bieżącej i procesowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, a także w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. W Kancelarii sporządza umowy, pisma procesowe, opinie prawne, zajmuje się windykacją należności, a także bierze udział w negocjacjach biznesowych.

Radca prawny Martyna Wojdyło-Wyżlic posiada również doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych przede wszystkim w sprawach cywilnych, w tym związanych z dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych, a także w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Reprezentuje klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania.
W Kancelarii od 2018 roku.

Zobacz również


Nasza oferta
Szybki kontakt

10-525 Olsztyn
ul. Partyzantów 73 lok.3

tel.: 603 469 320  /  794 583 333
e-mail: biuro@bckancelaria.pl

Skuteczność to podstawanaszego biznesu